Gorąca Sprzedaż Miękkie Żółte Szczotka Do Czyszczenia Włókna Pad Czyszczący Wygaszacz Trwałe Narzędzia Części i Akcesoria Do Sopran/Alto/Sax Tenor Saxophone

Gorąca Sprzedaż Miękkie Żółte Szczotka Do Czyszczenia Włókna Pad Czyszczący Wygaszacz Trwałe Narzędzia Części i Akcesoria Do Sopran/Alto/Sax Tenor Saxophone

SKU: p47276

Stan: : Nowy produkt

zł13.67


cechy:
-wykonane z włókien, miękkie i trwałe.
-łatwo mieści się w saksofon.
-trzymaj saksofon czyste i suche.
dane techniczne:
materiał: Włókno
kolor: Żółty
dla Saksofon Sopranowy Pozycja Rozmiar: Approx.52 * 2.6*2.6 cm
dla Alto Sax Pozycja Rozmiar: Approx.52.5 * 5*5 cm
dla Tenor Sax Pozycja Rozmiar: Approx.61 * 5.2*5.2 cm
uwaga:
The sax pokazał na zdjęciach nie jest wliczony w cenę.
pozycja wyświetlane na zdjęciach mogą być pokazując niewielka różnica koloru na monitorze komputera
ze względu na światło lub różnych monitorach. dzięki za wyrozumiałość.
pakiet Zawiera:
1x Szczotka Do Czyszczenia Włókna Cleaner & #65288; brak w zestawie saksofon & #65289;

Tagi: Tanie: Gorąca Sprzedaż Miękkie Żółte Szczotka Do Czyszczenia Włókna Pad Czyszczący Wygaszacz Trwałe Narzędzia Części i Akcesoria Do Sopran/Alto/Sax Tenor Saxophone, wysokiej jakości Gorąca Sprzedaż Miękkie Żółte Szczotka Do Czyszczenia Włókna Pad Czyszczący Wygaszacz Trwałe Narzędzia Części i Akcesoria Do Sopran/Alto/Sax Tenor Saxophone, dostawcy Parts & Accessories z Chin.

  • Nazwa marki: Zebra
  • Numer modelu: Brand New
  • Rozmiar: 52*2.6*2.6cm
  • Color: Yellow

774 W magazynie

Donaldcalhuon28
2018-03-12
5/5
отлично, только продавец перепутал размер
Bshewmaker04
2017-11-24
5/5
Всё в порядке! Спасибо!

Pokrewne produkty

3 Przyciski Silikonowe Remote Key Fob Pokrywy Skrzynka Fit Dla Audi A3 A4 A5 A6 S4 S5 Q5

3 Przyciski Silikonowe Remote Key Fob Pokrywy Skrzynka Fit Dla Audi A3 A4 A5 A6 S4 S5 Q5

3 Przyciski Silikonowe Remote Key Fob Pokrywy Skrzynka Dla Audi A3 A4 A5 A6 S4 S5 Q5 specyfikacja & #65306; Numer modelu: 582957 Nazwa produktu: Klucz Przypadku Wykończenie powierzchni: Gładka materiał: Silikon rozmiar: 8.2x4.3x1.6 cm kolor: czarny, czerwony, pomarańczowy, ciemny niebieski, zielony, różowy, biały, niebieski (prosimy o poinformowanie nas

zł5.89

Darmowa wysyłka, HP kompatybilny 10G ZR XFP moduł optyczny, 10G XFP transceiver 1550nm 80 km, DDM funcion, podwójnego LC złącze

Darmowa wysyłka, HP kompatybilny 10G ZR XFP moduł optyczny, 10G XFP transceiver 1550nm 80 km, DDM funcion, podwójnego LC złącze

10G XFP transceiver 1550nm 80 km, DDM funcion, podwójnego LC złącze, kompatybilny z HP urządzeń Cechy Produktu 10GBASE-ZR 1550nm 80 km XFP transceiver optyczny wysokiej Jakości z ISO9001, TUV, CE, FCC, UL i RoHS certyfikaty średnia Moc Wyjściowa: 0 ~ 4dBm Czułość odbiornika:-24dBm obsługuje 9.95 Gb/s do 11.1 Gb/s bit ceny Hot-plug XFP ślad Link długość
zł1 612.56

zł1 451.29

Mpow Bluetooth Selfie Stick iSnap Y jednoczęściowy Przenośny Mały Statyw Monopod Bluetooth Zdalnego Migawki dla iPhone Android Xiaomi

Mpow Bluetooth Selfie Stick iSnap Y jednoczęściowy Przenośny Mały Statyw Monopod Bluetooth Zdalnego Migawki dla iPhone Android Xiaomi

jednoczęściowa Konstrukcja, bardziej Przenośne Mpow iSnap Y wyposażony jednoczęściowa konstrukcja, więc nie ma przeszkadza, aby zainstalować produkt kawałek po kawałku. i jest tak mini, Mpow iSnap Y sprawia sam dość wygodne i przenośny, aby być włączone w workach lub nawet kieszeni! w kształcie litery u Zacisk, mniejszy i Mocniej pomysłowe w kształcie Litery
zł74.04

zł51.82

4 Sztuk Aluminiowe Nowy Złoty Rozgwiazda Kreatywny Gotycki Naszyjnik Wisiorek Bransoletka Oświadczenie Choker Handmade Craft Biżuteria Ustalenia 51823

4 Sztuk Aluminiowe Nowy Złoty Rozgwiazda Kreatywny Gotycki Naszyjnik Wisiorek Bransoletka Oświadczenie Choker Handmade Craft Biżuteria Ustalenia 51823

Opis produktu: Nazwa marki: GraceAngie cechy: Charms Biżuteria Akcesoria Naszyjnik Wisiorek Bransoletka kolor: Jak pokazano (Złoto) rozmiar: 23*20*2 mm (w przybliżeniu) 1mm = 0.039 inch materiał: Stop Cynku + Arcylic Peal Numer modelu: 51823 ilość: 4 sztuk/ paczka odwiedź Nasz Sklep Prosimy: zdjęcia Przedstawiają:
zł16.30

zł8.30

Kolory Auto Samochód Płaszcz Pisakiem Dotykać Scratch Wyczyść Naprawa Remover Usunąć Tool_KXL0522

Kolory Auto Samochód Płaszcz Pisakiem Dotykać Scratch Wyczyść Naprawa Remover Usunąć Tool_KXL0522

kolory Auto Samochód Płaszcz Pisakiem Dotykać Scratch Wyczyść Naprawa Remover Usuń Narzędzia cechy: część łatwo usunąć cap i malowanie na zarysowania samochodu łatwe do wyschnięcia, należy dokręcić korek po użyciu pióra nowa rodzajowa Naprawa Samochodów Scratch Remover Pen doskonały design dla rozliczeń płaszcz scratch naprawa nietoksyczny, trwałe,
zł13.96

zł10.74